קצת עלי

גישת לידה כמסע
עלמא: עיבוד לידה מרפא

https://www.facebook.com/BirthAsAJourney

דנית צור אלמוג

זו חוויה מופלאה כשמזדמן לך לפתוח ספר ולהרגיש שהגעת הביתה. זה מה שקרה לי כשפתחתי בפעם הראשונה את ספרה של פאם אינגלנד, Birthing From Within. הגישה הלא שיפוטית לכל נושא הלידה והאימהות, וההבנה העמוקה של נפש האדם, דיברו מאוד אל לבי. כמה שנים לאחר מכן נסעתי לניו מקסיקו, ארה״ב, ללמוד אצלה, מה שהתברר כתחילתה של דרך משנת חיים עבורי.

המסע המקצועי שלי, שהחל ב-2003 מליווי לידות והכנה ללידה בגישת ׳לידה כמסע׳, הלך והעמיק, כשהוא הופך במהותו למסע להרחבת החופש הפנימי והחמלה כלפי עצמי וכלפי אחרים. בעשר השנים האחרונות אני מתמקדת יותר ויותר בעיבוד חוויית הלידה, בעיבוד טראומה ובאפשרויות הריפוי שחבויות בה. היום אני עובדת יחד עם פאם, בפיתוח ובהנחיה של קורסים
ב- Birth Story Medicine School, ומנחה בארץ מפגשים לעיבוד לידה ואת קורסי עלמא לנשות מקצוע.

לפעמים יש לי פתאום הבזק מאיפה כל זה התחיל ולאן התפתח
ואני מתמלאת בהכרת תודה

פם אינגלנד מראיינת את דנית צור אלמוג.
לחצו בתחתית הווידאו להוספת תרגום לעברית

במהלך השנים הללו הקמתי עם שותפותַי את ׳פרפרים בבטן׳ – מרכז ומכללה לליווי היריון ולידה, ליוויתי למעלה מאלף לידות, העברתי מאות קורסי הכנה ללידה קבוצתיים ופרטיים, פיתחתי יחד עם רחל קימה את קורס הדולות ומדריכות ההכנה ללידה של פרפרים בבטן והנחיתי במשך 15 שנה את קורס ההכשרה למתנדבי ער״ן ירושלים.
במקביל החיים הובילו אותי אל אדיאשאנטי (Adyashanti) מורה למדיטציה ונון דואליטי, שהלימוד שלו חשף בפני עומקים נוספים, אינסופיים, של חופש פנימי ושל חמלה, שהשפיעו מאוד – וממשיכים להשפיע – על חיי המקצועיים והאישיים כאחד.

מה אני עושה?

  • מנחה מפגשי עיבוד לידה
  • דולה ומדריכת הכנה ללידה
  • מנחה קורסים אונליין ב –
    Birth Story Medicine
  • מנחה קורסי עלמא לנשות מקצוע
  • מנחה קורסי דולות
    ב׳פרפרים בבטן׳
  • מנחה קורס המודעות מיתרי האור
%d בלוגרים אהבו את זה: