מפגשים לעיבוד לידה

עלמא: עיבוד לידה מרפא. לגלות שהדלת פתוחה

גישת לידה כמסע
עלמא: עיבוד לידה מרפא

לפעמים אחרי הלידה יש איזה רגע שלא עוזב אותך, או אולי הלידה כולה מצטמצמת להרגשה שלא ככה רצית, לא ככה דמיינת. הפער בין הצפיות לבין מה שקרה בפועל עלול להיות קשה לעיכול ולהכלה, והרצון שלך להמשיך הלאה, אולי גם להיריון או ללידה הבאים, מפגיש אותך עם כאב לא פתור. לפעמים זה נדמה כדרך ללא מוצא.

זה לא ייאמן כמה הרבה קרה בפגישה אחת. זה מדהים. חשבתי שפשוט אבוא ואספר מה שקרה, ולא הצלחתי להבין איך זה בעצם יעזור לי. אבל התהליך של עיבוד הלידה שינה לחלוטין את הצורה שאני מסתכלת על מה שקרה. אני מרגישה שמשא כבד ירד לי מהלב. זו הקלה עצומה

~מיכל

את מה שקרה באמת לא ניתן לשנות, אבל את המשמעות שיש לכך בחיים שלך היום, את ההשפעה של הלידה עלייך ועל מערכות היחסים שלך עם הילד/ה, בן הזוג, עצמך… אפשר תמיד לשנות. גם שנים אחרי הלידה.
מפגש עיבוד לידה יכול להאיר את הדרך החוצה כשאת מרגישה תקועה בדלת המסתובבת של קונפליקט פנימי: מרגישה דבר אחד ואומרת לעצמך שאת אמורה להרגיש אחרת, מתמודדת עם מחשבות מציקות של ״ומה אם…״ או ״אם רק….״ או ״הייתי צריכה…״, או מרגישה שחרדות משתקות אותך.

מפגש עלמא הוא כמו יד תומכת על הגב,
לעזור לך לעבור את השער הזה
שנדמה לפעמים כמבוי סתום.
כמו משב של אוויר נקי אל תוך חדר חנוק
כמו אצבע שמצביעה לכיוון דלת פתוחה, או חלון,
בתוך מה שנדמה היה עד לאותו הרגע ככלוב

מפתיע איך סיפור לידה יכול להשתנות כהרף עין

מפגש אישי לעיבוד לידה מרפא יאפשר לך להסתכל על מה שקרה בלידה, ועל עצמך, באור אחר, שונה ומרפא.
תופתעי לגלות כמה הרבה אפשר לעשות בפגישה אחת, אפילו במקרים שאת לא יכולה לדמיין שמשהו יכול להשתנות בכלל.
אנחנו נוטים לחשוב שהמרפא טמון בלספר את סיפור הלידה שוב ושוב ושוב, אבל זה לא תמיד מספיק בכדי ליצור שינוי בחוויית הלידה שלך ובהשפעות שלה עלייך היום.
במפגש עלמא לא תספרי את הסיפור שלך בצורה שהורגלת. ההנחיה הקשובה והאמפתית תיתן לך הזדמנות לספר אותו אחרת ולצאת עם פרספקטיבה חדשה ומפתיעה עלייך ועל הלידה.
ההסתכלות נטולת השיפוטיות על מה שקרה מאפשרת להביא חמלה אל הלב שנסגר מהכאב, לחלץ את התודעה מהמעגלים האינסופיים של הסבל ולהכניס נשימה.

אם גם את רוצה ללמוד להנחות מפגשי עלמא: עיבוד לידה מרפא – כאן תמצאי את כל הפרטים


לפרטים ולתיאום מפגש עם דנית
התקשרו 050-8621822

450 ש״ח למפגש חד פעמי בן שעה וחצי

*לרוב מדובר במפגש יחיד. אם יש צורך ניתן כמובן להוסיף מפגש

מה זה עיבוד לידה? המלצות

*Featured image by Krystal Black on Unsplash

%d בלוגרים אהבו את זה: